שאלות נפוצות

הרווח הוא תלוי מחזור ברשת גו נודלס. אחוזי הרווח נעים בין 15% במחזורים הנמוכים ומגיע עד לכ 22% רווח

מינימום השקעה של 700,000 ש"ח בהון עצמי, ומעבר של תהליך הרשת לקבלת הזיכיון.

גו נודלס הינה רשת כשרה ולכן ימי הפעילות הם א'-ה' מ 11:00 עד 22:00 . במוצ"ש תלוי מיקום.

עלות של סניף נע בין 11,000 ש"ח למטר ועד ל 15,000 ש"ח למטר
תלוי מצב המושכר. כמובן שיש מענקי הקמה שנעים בין 2,000 ש"ח ל 3,000 ש"ח למטר.

היופי במודל שאין צורך רב בכח אדם. במחזורים הנמוכים עובד וטבח, ובמחזורים היותר גבוהים מקסימום שלושה עובדים. המודל נותן יציבות תפעולית שלא מצריכה מרדף בלתי פוסק אחר כח אדם. 

עלות דמי הזיכיון הם תשלום חד פעמי 150,000 בתוספת מע"מ

חוזה הזיכיון הינו ל 10 שנים ותמיד חופף להסכם חוזה השכירות ישנם סעיפי חידוש של ההסכם ל 10 שנים נוספות

תמלוגים הם אחוז ממחזור המכירות של הסניף שמשולמים בגין הליווי של בעלי הרשת, צוות המטה, שף תפעולי, מנהל שיווק, מנהל פיתוח עיסקי שמייעלים את התפעול והריווחיות של הרשת.

ההכשרה בשלב ראשון מתבצעת באחד מסניפי הרשת שנעה בין 6 עד 10 שבועות תלוי בניסיון הזכיין. בנוסף צוות הפיתוח העיסקי מלווה את הזכיין לשלושה חודשים מיום פתיחת הסניף.

הרשת תמיד מחזיקה בכמה מיקומים בפריים לוקיישן ומחזיקה בקשרים חזקים מול המתחמים המובילים בארץ. במידה ויש לכם מיקום צוות הפיתוח העיסקי יבחן את ההתכנות של פתיחת סניף במקום. 

הצטרפו לנבחרת מנצחת וצאו לדרך חדשה היום!
מהפכת הזכיינות של רשת גו נודלס יצאה לדרך!
למה אתם מחכים?

לקביעת שיחה

המידע הכלול באתר זה אינו הצעה למכירה או שידול להצעה לרכישת זיכיון.  הצעת הזיכיון יכולה להתבצע רק באמצעות מסירת מסמך גילוי זיכיון. 

**בלחיצה על הכפתור, אתה מסכים שגונודלס! רשאית להתקשר, לשלוח מייל ו/או לשלוח אליך הודעות טקסט לצורך פעילויות שיווק הקשורות לפנייתך. אנו נשתמש בנתונים אלה רק למטרת בירור ואישור אם אתה מועמד מתאים להפוך לבעל זיכיון של גונודלס!. בשום זמן לא נשתמש בנתונים לכל מטרה אחרת או נספק את הנתונים לצדדים שלישיים.