עלויות הקמה

מה נדרש כדי להצטרף לרשת שלנו

רבים מהמועמדים שלנו מחפשים דרך להרוויח הכנסה קבועה, לבנות עושר, לצמוח, לחסל חובות, ליצור אורח חיים מסוים, או פשוט להשיג חופש תעסוקתי. זכייני גו נודלס הם יזמים חדורי מוטיבציה ורעבים להצלחה. ניסיון עסקי הוא יתרון, אך תחומים אחרים כמו שיווק ופיננסים גם יעזרו לכם לשגשג כבעלים של סניף.

הזיכיון של גו נודלס היא השקעה אידיאלית עבור יזם שמבין שהכלי החזק ביותר לבניית עושר לטווח ארוך הוא באמצעות תזרים הכנסות צפוי וחוזר. הזכיינים שלנו לקחו בחזרה את השליטה על חייהם ועל לוח הזמנים שלהם על ידי בניית עסק מניב לטווח ארוך.

700,000ש"ח

הון עצמי

900,000ש"ח - 750,000ש"ח

עלות הקמה משוערת

העלות הצפויה של פתיחת סניף של גו נודלס יכולה להיראות מרתיעה הן ליזמים חדשים והן ליזמים מנוסים, אך בגו נודלס אנחנו מציעים עלות השקעה ראשונית סבירה מאוד. דמי הזיכיון הראשוניים עבור הזיכיון הראשון שלכם הם 150,000 ש״ח.

ההשקעה הראשונית המשוערת עבור פתיחת סניף טיפוסי תנוע בין 750,000 ש"ח – 900,000 ש״ח וכוללת בין השאר את עלויות הבניה, ציוד מטבח, ריהוט, שילוט, מערכת קופות וקיוסקים.

עלות הקמה של סניף גו נודלס!

הטבלה שלהלן מפרטת את טווח ההשקעה הראשונית הממוצעת
כמתואר בפריט 7 של מסמך גילוי הזכיינות הנוכחי שלנו (FDD)

להלן מידע על עלויות פתיחת סניף ממוצע של גו נודלס. ההבדל בין רמת השקעה נמוכה לגבוהה קיים עקב מיקום, גודל ומצב הלוקיישן, עלויות שכר דירה ועוד…

מעוניינים להפוך להיות בעלים של סניף גו נודלס?
בואו לבנות איתנו עתיד מזהיר יותר!

לקבלת ייעוץ חינם

המידע הכלול באתר זה אינו הצעה למכירה או שידול להצעה לרכישת זיכיון.  הצעת הזיכיון יכולה להתבצע רק באמצעות מסירת מסמך גילוי זיכיון. 

**בלחיצה על הכפתור, אתה מסכים שגונודלס! רשאית להתקשר, לשלוח מייל ו/או לשלוח אליך הודעות טקסט לצורך פעילויות שיווק הקשורות לפנייתך. אנו נשתמש בנתונים אלה רק למטרת בירור ואישור אם אתה מועמד מתאים להפוך לבעל זיכיון של גונודלס!. בשום זמן לא נשתמש בנתונים לכל מטרה אחרת או נספק את הנתונים לצדדים שלישיים.