סיפורי הצלחה

אל תחכו להזדמנויות! תגרמו להן לקרות!

אל תאמינו לנו! תקראו מה שהזכיינים שלנו אומרים.

כשאתם נכנסים לסניף של גו נודלס בפעם הראשונה או בפעם ה-1,000, אתם יודעים שמצפה לכם חוויה מיוחדת. הצוות מקבל את פניכם כמו שהייתם בני משפחה שלהם. ויש את האוכל, הכל טרי, אותנטי, מדויק – וכמובן שכל מנה חמה, טעימה ומוקפצת לפי הזמנה. לא סתם המותג שלנו זכה לאלפי מעריצים אדוקים.
המרכיב הסודי והאמיתי של ההצלחה של רשת גו נודלס הם הזכיינים שלנו. התשוקה והדרייב שלהם להצליח וליצור חוויות מדהימות נותנות השראה לעובדים וגורמות לאורחים להיות לקוחות חוזרים. בעוד שלרוב המכריע של הזכיינים שלנו לא היה ניסיון משמעותי בעסקי המסעדות, הם נהנו מפלטפורמת התמיכה האינטנסיבית והמתמשכת שלנו. התוצאה של המאמצים המשותפים ניכרת בהצלחה העסקית של הזכיינים.

בעלי זיכיון מספרים

גלעד יעיש

אני זכיין של גו נודלס מאז 2018. עם הצטרפותי לרשת, היו בבעלותי שלושה עסקים פיצרייה, מסעדה איטלקית וגלידריה.
לאחר כשנה כזכיין ברשת גו נודלס נחשפתי למודל חדש ויעיל של תפעול ורווחיות, שהובילה לזכיינות בשלושה סניפים.
אני חייב לומר ששיתוף הפעולה שלנו עם שמוליק וצוות הפיתוח העסקי הוא ללא ספק אחת החוויות החיוביות ביותר שלנו.

אסף כהן

אני זכיין כ 5 שנים בגו נודלס. הרשת העניקה לי הזדמנות עסקית יציבה עם הכנסה יציבה ומערכת תמיכה פנטסטית. החל ממציאת מיקום והמשך סיוע בתפעול השוטף של הסניף. שמוליק היה וממשיך להיות שם בשבילי בכל שלב של הדרך. ההכשרה המעשית בסניפים היתה נרחבת ובעלת ערך רב כיצד לנהל עסק מזון מצליח משלי. הידיעה שצוות הפיתוח העסקי נמצא במרחק שיחת טלפון בלבד מאוד עוזרת לניהול בלתמים. אני מצפה לעוד הרבה שנים מוצלחות בתור הזכיין הטוב ביותר של גו נודלס.

גל עבדי

הבחירה להפוך להיות לזכיין של גו נודלס הייתה החלטה מצוינת עבורי. נכנסתי לרשת בתור חייל ומהר מאוד קודמתי לניהול סניף בבעלותו של שמוליק.
לאחר כשנתיים מהשחרור, הגעתי להחלטה שאני רוצה להיות חלק מההצלחה והפכתי להיות זכיין של סניף מוביל בתל אביב.

מעוניינים להפוך להיות בעלים של סניף גו נודלס?
בואו לבנות איתנו עתיד מזהיר יותר!

לקבלת ייעוץ חינם

המידע הכלול באתר זה אינו הצעה למכירה או שידול להצעה לרכישת זיכיון.  הצעת הזיכיון יכולה להתבצע רק באמצעות מסירת מסמך גילוי זיכיון. 

**בלחיצה על הכפתור, אתה מסכים שגונודלס! רשאית להתקשר, לשלוח מייל ו/או לשלוח אליך הודעות טקסט לצורך פעילויות שיווק הקשורות לפנייתך. אנו נשתמש בנתונים אלה רק למטרת בירור ואישור אם אתה מועמד מתאים להפוך לבעל זיכיון של גונודלס!. בשום זמן לא נשתמש בנתונים לכל מטרה אחרת או נספק את הנתונים לצדדים שלישיים.