למה גו נודלס

מודל עסקי מנצח:
רשת גו נודלס מציעה קונספט עסקי פשוט, קל להפעלה עם טביעת רגל קטנה. עלויות מזון וכוח אדם מהנמוכות בענף הופכות את גו נודלס למותג הכלכלי והרווחי ביותר בתחום.

תמיכה:
צוות הפיתוח העסקי יבטיח שהסניף שלכם יפעל ביעילות, בעוד שצוות שרשרת האספקה ייעל את התפריט שלכם כדי לעזור לכם לקבל את הסחורות הכי טובות והמחירים הטובים ביותר עבור כל המרכיבים שנדרשים ביום ביום.

הדרכה והסמכה:
ההדרכה היא הכשרה בת 8 שבועות המספקת את הכלים והמיומנויות הנדרשות לתפעול היום יומי של הסניף. חלק מהנושאים בסטאז׳ כוללים סטנדרטים ופרוטוקולים אדמיניסטרטיביים, פיננסיים, וניהול חנות/צוות, שירות לקוחות, נהלי פתיחה/סגירה ובטיחות מזון.

שיווק:
צוות השיווק שלנו יפתח תוכנית שיווק ספציפית לסניף שלכם ותספק סיוע ביצירת תכנים ייעודיים. הצוות גם מצרף אותכם ללוח השנה השיווקי הרשתי שכולל קמפיינים יומיים, חודשיים ורבעוניים.

פיתוח:
צוות התכנון והבנייה מסייע לזכיינים בבחירת מיקום הסניף ותומך בכל הקשור למשא ומתן, חוזה השכירות, השיפוץ והבניה. הצוות שלנו גם מבטיח שהסטנדרטים של רשת גו נודלס נשמרים בכל שלב ההקמה, ויוצר קשר עם ספקים ומפקח על ציר הזמן של הבנייה.

IT/דיגיטל:
אנחנו מחדשים ומייעלים את הטכנולוגיה והכלים התפעוליים שברשותינו. הצוות הטכני מוודא בשוטף שכל המערכות פועלות כראוי. אנחנו מתמקדים באפליקציית הרשת, מועדון החברים, מערכת קופות, עמדות קיוסק, התמנשקוות לחברות משלוחים אתר האינטרנט והמדיות החברתיות.

מותג חזק:
כולנו עסוקים בלוודא שהאוכל חם, טעים ומוקפץ לפי הזמנה. אנחנו גם מאמינים שכל מנה צריכה להיעשות באותה צורה בכל הסניפים. אנחנו מאמינים שהמנות צריכות לצאת בדיוק איך שהלקוח רצה אותם ואוהב אותם, בכל פעם. עם כמעט 10 סניפים ברחבי הארץ, וכמעט עשרים שנות פעילות, אנחנו הוכחנו שאנחנו המותג אסייתי חזק והצומח ביותר בישראל.

מעוניינים להפוך להיות בעלים של סניף גו נודלס?
בואו לבנות איתנו עתיד מזהיר יותר!

לקבלת ייעוץ חינם

המידע הכלול באתר זה אינו הצעה למכירה או שידול להצעה לרכישת זיכיון.  הצעת הזיכיון יכולה להתבצע רק באמצעות מסירת מסמך גילוי זיכיון. 

**בלחיצה על הכפתור, אתה מסכים שגונודלס! רשאית להתקשר, לשלוח מייל ו/או לשלוח אליך הודעות טקסט לצורך פעילויות שיווק הקשורות לפנייתך. אנו נשתמש בנתונים אלה רק למטרת בירור ואישור אם אתה מועמד מתאים להפוך לבעל זיכיון של גונודלס!. בשום זמן לא נשתמש בנתונים לכל מטרה אחרת או נספק את הנתונים לצדדים שלישיים.